Patronite

Ostatnio zastanawialiśmy się, w jaki sposób możemy rozszerzyć naszą działalność oraz samą rozpoznawalność marki. Marzą nam się profesjonalne warsztaty pisarskie, branie czynnego udziału w targach, promowanie naszych powieści i antologii w mediach, chcielibyśmy też organizować więcej konkursów dla naszych początkujących pisarzy, ale jak wiadomo, na wszystko trzeba znaleźć pieniążki. Zyski ze sprzedaży zbiorów opowiadań zawsze przeznaczamy na organizacje charytatywne i tego zmieniać nie zamierzamy, ale pracując od lat z zerowym budżetem, jest ciężko.

 

Właśnie dlatego postanowiliśmy założyć konto na portalu Patronite. Co to jest? Miejsce, w którym autorzy mogą znaleźć dla siebie patronów ich działalności i otrzymać od nich wsparcie finansowe.

 

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu i, jeśli uznacie, że warto, dofinansowanie nas drobną darowizną. Oczywiście nie za darmo! Dla naszych darczyńców przygotowaliśmy drobne upominki jak specjalne dyplomy, posty z podziękowaniami, zakładki do książek, oryginalne koszulki, prywatne rozmowy z naszymi autorami, egzemplarze książek z autografami oraz wiele, wiele innych niespodzianek.

Patronite

Zapraszamy na patronite.pl

www.000webhost.com