Samanta Louis

Poza literackim światem jestem Anetą, mamą dwójki charakternych dzieci. Urodziłam się w Poznaniu, gdzie mieszkam przez całe swoje życie. Początkowo miałam być księgową, ale w ciągu pierwszego roku w technikum, zmieniłam kierunek i poszłam na fryzjerstwo.

 

Zanim zaczęłam pisać książki, fascynowałam się fotografią, która teraz jest też moim hobby. Gdzieś w głębi mojej duszy mieszka sobie jeszcze nastolatka, która lubi dobrą zabawę, podróże nocą i uwielbia ludzi z dużą dawką humoru i dystansu do siebie.

 

Oczywiście jestem także niepoprawną romantyczką, mającą wielu literackich mężów i kochanków :) Czasem kogoś postrzelę, a nawet zabiję. Złamię serce i pobawię się w seks układzie. Poruszę tematy tabu i odkryję skrawek siebie i swoich doświadczeń. Piszę głównie romanse i literaturę obyczajową/współczesną.

 

Nie byłabym sobą, gdybym w swoje powieści nie wplotła dramatycznych wydarzeń. Uważam, że książka powinna budzić w czytelniku różną gamę emocji, dlatego nie mogę się oprzeć się pokusie i wystawiam swoich bohaterów na wiele prób.

Facebook
Wattpad
Sweek

Powieści tego autora:

Chłopak, który pokazał mi, jak żyć
Samanta Louis
Zła Miłość
www.000webhost.com